Zjazd członków Federacji Funduszy Lokalnych w Polsce

Zjazd członków Federacji Funduszy Lokalnych w Polsce

Tegoroczny zjazd członków Federacji w Wójtowicach okazał się prawdziwą petardą. Ostatnie 1,5 roku widzieliśmy się tylko online i bardzo stęskniliśmy za sobą. Dlatego spotkanie na żywo aktywowało w nas wulkan energii, pomysłów, niezaspokojoną potrzebę rozmów i chęć do działania.

Zaczęło się w piątek od kolacji w plenerze z anielskim śpiewem Doroty, gitarowym brzmieniem Mieczysława i to wszystko pod niebem pełnym gwiazd. Sobota i niedziela bardzo była twórcza i produktywna. Odbyło się zebranie walne, omówiono projekt FIO, który wygraliśmy i były wybory do Komisji Rewizyjnej, która będzie reprezentować Ania Przeździecka z Sokólski Fundusz Lokalny i Jola Tu z Świętokrzystki Fundusz Lokalny. Istotną rolę odegrały warsztaty z Team Canvas poprowadzone przez Zuzę z Fundusz Lokalny Masywu Śnieżnika. Oprócz omówionych ról w zespole, celów, potrzeb czy oczekiwań zrodziły się pomysły dotyczące stworzenia grup roboczych pracujących w trzech obszarach: standardy FFL, fundusze wieczyste i projekty z młodzieżą. Szykuje się ostra jazda, której efekty zobaczymy już na kolejnym zjeździe naszej Federacji w Kielcach.

Bardzo dziękujemy Pensjonat „Pod Dębem” za fachową obsługę i jedzenie jak u mamy, Apartament 'U Dudka’ za ciepłe przyjęcie i miła atmosferą ❤❤❤