Zapraszamy na ROCK FOR UKRAINE!

Zapraszamy na ROCK FOR UKRAINE!

Serdecznie zapraszamy na polsko-ukraińskie wydarzenie ROCK FOR UKRAINE, które odbędzie się 16 kwietnia (niedziela) o godzinie 14.00 w DK „Strzecha” Raciborskiego Centrum Kultury przy ul. Londzina 38 🇵🇱🇺🇦
 
💙 W ramach przedsięwzięcia odbędą się warsztaty dla dzieci i młodzieży z brytyjskim muzykiem Brianem Allanem. Piosenka, z którą Brian Allan pracuje na warsztatach jest swojego rodzaju hymnem o wolności i sile. Chcemy, aby dzieciaki, w szczególności z Ukrainy, mogły oderwać się na chwilę od codzienności i dać się porwać dźwiękom. Zależy nam również na integracji z polskimi rówieśnikami, dlatego do udziału zapraszamy wszystkie dzieci.
 
💛 Rock for Ukraine to program wspierający dzieci z Ukrainy, które uciekły w różne zakątki świata przed wojną z Rosją. Terapia przez muzykę – bo tym właśnie jest to wydarzenie.
 
💙 Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona!
 
💛 Wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymają pamiątkowe koszulki ROCK FOR UKRAINE oraz inne upominki.
 
💙💛 Organizatorem projektu ROCK FOR UKRAINE w Polsce jest Żywiecka Fundacja Rozwoju (zfr.org.pl), w Raciborzu wydarzenie wpisane w trasę projektu realizuje Raciborski Fundusz Lokalny we współpracy z Raciborskim Centrum Kultury. 
Sponsorem wydarzenia jest firma MATTEL! 💙💛   
 
🇵🇱🇺🇦 Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do uczestnictwa w warsztatach, a wszystkich dorosłych do udziału w tym wydarzeniu jako publiczność!