Wręczenie nagród w konkursie „Dziękujemy Bohaterom. Pomagamy ich dzieciom” – relacja

Wręczenie nagród w konkursie „Dziękujemy Bohaterom. Pomagamy ich dzieciom” – relacja

W listopadzie zakończyliśmy akcję „Dziękujemy Bohaterom. Pomagamy ich dzieciom” . Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 17 października w hali Arena Rafako jednak nie wszyscy mogli w niej osobiście uczestniczyć. Część laureatów nie mogła dojechać lub odbywała kwarantannę domową – dlatego nagrody otrzymali pocztą, do innych dostarczono nagrody bezpośrednio. Finalnie jednak, ponad 100 dzieci pracowników ochrony zdrowia z naszego regionu otrzymało karty podarunkowe do sklepów odzieżowych 4F o wartości 500zł! 

Serdecznie dziękujemy fundatorowi nagród – Fundacja 4F Pomaga oraz organizatorowi ogólnopolskiej akcji Federacja Funduszy Lokalnych w Polsce – jesteście wspaniali i kochani!!!
Podziękowania kierujemy również do Starostwa Powiatowego w Raciborzu i Pana Starosty Grzegorza Swobody, który osobiście włączył się w pomoc w przeprowadzeniu wydarzenia. Dziękujemy także Alan Akro Miczajka za uświetnienie uroczystości swoim występem.
Przede wszystkim jednak, raz jeszcze DZIĘKUJEMY BOHATEROM!!! Waszą praca w tych trudnych czasach jest nie do przecenienia. Życzymy wytrwałości, odporności, zdrowia i wielu powodów do satysfakcji z wykonywanej pracy. Dziękujemy!!!

Zapraszamy do obejrzenia filmu zrealizowanego przez Raciborską Telewizję Kablową oraz fotorelacji z uroczystości rozdania nagród, która odbyła się 17 października w hali Arena Rafako.

Odtwórz wideo